Cestovatelský minikurz, kterým zabodujete na dovolené

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Chystáte výlet, na který jste čekali po celou dobu covidové krize? Těšíte se, ale máte strach z toho, že si neobjednáte pití či jídlo v restauraci cizí země? Léto začíná být v plném proudu a Vy máte stále šanci se zúčastnit cestovatelského minikurzu, který Vás provede základy angličtiny důležité pro cestování. Pojďte do toho se mnou!  

 

Všichni jsme se konečně dočkali. Volnost pomalu, ale jistě, přichází a my se nemůžeme dočkat výletů a poznávání světa nejen na obrázcích, ale i v reálném čase. Proto je na čase oprášit své dovednosti a vědomosti v anglickém jazyce a přihlásit se do cestovatelského minikurzu! 

Rádi byste konečně vyrazili, ale bojíte se, že jste všechno zapomněli nebo nedávali při zásobě slovíček v oblasti cestování ve škole pozor? Nevadí, společně Vás připravíme na základní cestu za vašimi sny nejen v cestování, ale i v Anglickém jazyce.  

Cestovatelský minikurz má několik výhod, ovšem jedna z nich je naprosto jasná. Online výuku můžete zapnout doslova kdekoliv. Doma, v hotelovém pokoji nebo i na cestě, stačí jen mít kuráž, motivaci a chuť získat jazykové dovednost z oblasti cestování.  

 

Co budete k cestovatelskému minikurzu potřebovat? 
Nic. Zapomeňte na tahání tlustých slovníků, učebnic a předražených cvičebnic. Se mnou Vám bude stačit papír, tužka, a hlavně radostné nasazení pro výuku! Víc potřebovat nebudeme.  

Anglický jazyk má výhodu v tom, že stačí porozumět jeho stavbě, naučit se slovíčka, mluvit v praxi a máte vyhráno. Nepotřebujete sedět hodiny nad učebnicemi, kdy si ve finále nic neodnesete. Naopak stačí intenzivní chvíle a výsledky se Vám dostaví. Stačí jen začít!  

 

Svou službou Vám pomohu v uvědomění si, že učený z nebe nespadl a všechno jde, jen se musí chtít. Věční začátečníci jsou na správné cestě, jak tento věčný začátek konečně překonat a ukázat světu, že pokojovou službu dokážete přivolat bez zbytečného hledání ve slovníku. 😊  

Cestování je krásná věc, proto nevidím důvod, proč se zbytečně obávat jazyků. Pomocí Anglického jazyka se domluvíte většinou všude, proto je dobré zapracovat, a následné cesty Vás nebudou děsit, naopak si dodáte sebedůvěru, že jazyk není překážkou.  

Co vás v cestovatelském minikurzu čeká?  

– Přátelský, přívětivý a motivující přístup 

– Žádné učebnice, sešity a další zbytečnosti, které budou ubírat místo v kufru  

– Základní osvojení si frází na letišti, v letadle, dopravních prostředcích, na recepci, v restauraci, obchodě a dalších! 

– Ukázat Vám, že jedině mluvením se naučíte mluvit. A já tu jsem od toho, abych Vám naslouchala a naučila Vás, jak odhodit ostych  

– Osvojení si Anglického jazyka odlišnou formou, která Vás bude bavit 

 

Jsem tu pro Vás a těším se, až mi zašlete pozdrav z dovolené!  

Více příspěvků